اجرای طرح ویژه عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران

دکتر مهدی اسلام پناه، طرح ویژه عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران در آستانه سال نو و ورود به قرن جدید را به مدیران کل میدانی و استانی خود اعلام کرد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در جلسه ای مجازی با مدیران کل استاندارد استانها با تاکید بر اجرای شایسته طرح گفت: طرح عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران باید ناظر بر مسئولیت اجتماعی و خیر همگانی باشد.
وی با بیان اینکه، طرح ویژه عیدانه از ۱۵ اسفند کلید می‌خورد و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد، اظهار داشت : به منظور ارائه خدمات مطلوب وکیفی به عموم شهروندان و مسافران نوروزی، بر کالاها ، خدمات ، هتل ها ، مراکز تفریحی و خدماتی نظارت دقیق و مستمر انجام شود.
دکتر مهدی اسلام پناه، تعامل با ستادهای نوروزی مستقر در استانها را در این ایام مورد تاکید قرار داد و گفت: با همکاری سایر نهادها از جمله شهرداری‌ها ، علاوه بر ایجاد اطمینان خاطر شهروندان، سعی در فرهنگ سازی استاندارد مردمی داشته باشید.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران به مدیران کل استاندارد استان ها اعلام کرد: در طرح ویژه عیدانه که همزمان با ورود به قرن جدید است، جهش کیفی  کالا و خدمات را مدنظر و خادمیت مردم را به عنوان ولی نعمتان همه ی ما قرار دهید.
وی اقدامات ویژه تر در استانهای زیارتی و سیاحتی همچنین ایمنی جاده ها در نقاط پرخطر و حادثه خیز را مورد تاکید قرار داد و گفت: در گام های نخست با نصب بیلبورد، به مسافران آگاهی لازم در برخورد با خطرات احتمالی داده شود.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران یادآور شد: برای اجرای طرح ویژه عیدانه در استانها از ظرفیت شورای برنامه ریزی استان و سایر دستگاه‌های اجرای استفاده و بهره برداری کنید.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران خاطر نشان کرد: هدف از این طرح ارائه خدمات مطلوب و شایسته به شهروندان ومردم عزیز است.
وی با اشاره به برخی استانها که کریدور هستند اظهار داشت:
هر استان متناسب با ظرفیت های موجود این طرح را پیاده کند تا عموم مردم که شرایط سخت اقتصادی ناشی از سو مدیریت یک دهه گذشته را تحمل می کنند، ایام تعطیلات را با اطمینان خاطر در کنار عزیزانشان سپری کنند. 
دکتر اسلام پناه گفت : همکاری اصحاب رسانه در جهت آگاهی و اطلاع رسانی عموم شهروندان از دریافت خدمات می تواند در اجرای  هر چه بهتر این طرح ما را یاری رساند.